(+420) 777 303 348

Dovoz Honda Accord

Reference Dovoz Honda Accord

Dovoz Honda Accord

  • Marek Sabela

Po více než desetileté výborné zkušenosti s Hondami Accord byla při výběru nového vozu volba celkem jasná - Honda Accord model 2009. Původní záměr zakoupit mírně ojeté předváděcí vozidlo či odřeknutý leasing na českém trhu se ukázal jako téměř neuskutečnitelný vzhledem k požadavku na benzinový motor. Všechny nabídky byly s dieselovým agregátem. Proto jsem se zaměřil na německý trh, i když jsem s dovozem auta z Německa neměl žádnou zkušenost. Pro dovoz auta jsem si na Internetu vyhlédnul firmu pana Pipka, kde mne zaujal fakt, že se jedná o rodinnou firmu zaměřenou na dovoz aut na zakázku. Vstřícnost a přímost prvního telefonního rozhovoru s panem Pipkem mne utvrdila o správnosti volby. Správnost volby se potvrdila bezproblémovým dovozem dohodnutého vozu i vyřízením všech potřebných formalit včetně zprostředkování úvěru a pojistek.

Během celého procesu dovozu auta jsem měl aktuální informace o všech podstatných okolnostech. Firmu pana Pipka mohu s klidem doporučit jako serizního dovozce.

Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků

Reference Ford Mustang TP

  • Vladimír Chkheidze

Dobré odpoledne přeji,
předně bych Vám rád popřál do nového roku jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví, bo všechno ostatní si můžeme koupit. :-)

Důvod, proč Vá ...

Reference Mazda CX5

  • Pan Provazník

Dobrý den,
ještě jednou bych vám chtěl poděkovat za dovoz Mazdy CX5. Auto funguje po všech stránkách skvěle a žena je nadšená. Spolupráce s vámi také probíhala hladce a jasn ...

Ceny dovozu aut

Ceny provizí za dovoz aut

Ceny dovozu auta

Auta na splátky

u společnosti Auta na zakázku je nyní možné zakoupit auto na splátky od úvěrové spol. Moneta Money Bank

Auta na splátky

Objednávka dovozu

Zajímáte se o dovoz vozu ze zahraničí? Objednejte si Vaše auto z pohodlí domova.

Objednávka dovozu auta

Novinky aut, které si můžete nechat dovézt z Německa