(+420) 777 303 348

Dovoz Honda Accord

Reference Dovoz Honda Accord

Dovoz Honda Accord

  • Marek Sabela

Po více než desetileté výborné zkušenosti s Hondami Accord byla při výběru nového vozu volba celkem jasná - Honda Accord model 2009. Původní záměr zakoupit mírně ojeté předváděcí vozidlo či odřeknutý leasing na českém trhu se ukázal jako téměř neuskutečnitelný vzhledem k požadavku na benzinový motor. Všechny nabídky byly s dieselovým agregátem. Proto jsem se zaměřil na německý trh, i když jsem s dovozem auta z Německa neměl žádnou zkušenost. Pro dovoz auta jsem si na Internetu vyhlédnul firmu pana Pipka, kde mne zaujal fakt, že se jedná o rodinnou firmu zaměřenou na dovoz aut na zakázku. Vstřícnost a přímost prvního telefonního rozhovoru s panem Pipkem mne utvrdila o správnosti volby. Správnost volby se potvrdila bezproblémovým dovozem dohodnutého vozu i vyřízením všech potřebných formalit včetně zprostředkování úvěru a pojistek.

Během celého procesu dovozu auta jsem měl aktuální informace o všech podstatných okolnostech. Firmu pana Pipka mohu s klidem doporučit jako serizního dovozce.

Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků

Reference BMW 316D

  • Jiří Novák

Dobrý den,
děkuji panu Pipkovi za perfektně odvedenou práci. Doporučuji všem, kteří nejsou odborníci na posouzení stavu vozidla a neovládají německý jazyk, včetně odborné te ...

Reference

  • David Kníže

Chtěl bych poděkovat panu Pipkovi a celému týmu za perfektní servis. Jsem rád, když narazím na lidi co drží slovo a nadšen, že se povedlo vše, co bylo dohodnuto.

Přeji vám ...

Ceny dovozu aut

Ceny provizí za dovoz aut

Ceny dovozu auta

Auta na splátky

u společnosti Auta na zakázku je nyní možné zakoupit auto na splátky od úvěrové spol. Moneta Money Bank

Auta na splátky

Objednávka dovozu

Zajímáte se o dovoz vozu ze zahraničí? Objednejte si Vaše auto z pohodlí domova.

Objednávka dovozu auta

Novinky aut, které si můžete nechat dovézt z Německa