(+420) 777 303 348

Smart Fortwo

Reference Smart Fortwo

Smart Fortwo

  • Karla Pelikánová

Spolehlivý, ochotný, milý. To jsou tři slova, která mě napadnou v souvislosti s panem Pipkem jako první. Smarta jsem si vždycky moc přála a když jsem zaúkolovala tátu, aby mi ho sehnal, rozhodl se, že ho koupí v Německu. Podíval se do tamních autobazarů a pak zkontaktoval pana Pipka, který se na dovoz aut ze zahraničí specializuje a domluvili se, co a jak dál. Pak už to šlo ráz na ráz a autíčko, které jsme si v Německu vyhlídli, se naložilo a přivezlo do Čech. Zde pan Pipek zařídil českou technickou kontrolu, emise a všechno ostatní, co mohl. Mě tak jen čekalo zajít auto přihlásit a zařídit si pojištění, tedy jen dvě návštěvy na úřadu. Během celé doby byl pan Pipek na telefonu a se vším mi ochotně pomohl a vysvětlil. Auto mi pak dovezl až k baráku, řekl mi co a jak a také ho se mnou projel. Pokud tedy uvažujute o koupi auta z Německa, ale máte strach z papírování a dalších věcí, tak vás mohu uklidit. Když povoláte do akce pana Pipka, půjde všechno rychle, hladce a taky za velice příznivou cenu. V budoucnu, až budu chtít někdy Smartíka vyměnit za větší auto nebo novější, určitě dám opět přednost dovozu z Německa a určitě se na pana Pipka opět obrátím.

S pozdravem Karla.

Firmu autanazakazku.cz doporučuji

Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků

Reference BMW 316D

  • Jiří Novák

Dobrý den,
děkuji panu Pipkovi za perfektně odvedenou práci. Doporučuji všem, kteří nejsou odborníci na posouzení stavu vozidla a neovládají německý jazyk, včetně odborné te ...

Reference

  • David Kníže

Chtěl bych poděkovat panu Pipkovi a celému týmu za perfektní servis. Jsem rád, když narazím na lidi co drží slovo a nadšen, že se povedlo vše, co bylo dohodnuto.

Přeji vám ...

Ceny dovozu aut

Ceny provizí za dovoz aut

Ceny dovozu auta

Auta na splátky

u společnosti Auta na zakázku je nyní možné zakoupit auto na splátky od úvěrové spol. Moneta Money Bank

Auta na splátky

Objednávka dovozu

Zajímáte se o dovoz vozu ze zahraničí? Objednejte si Vaše auto z pohodlí domova.

Objednávka dovozu auta

Novinky aut, které si můžete nechat dovézt z Německa