(+420) 777 303 348

FAQ, časté otázky

Přečtěte si nejčastější otázky našich zákazníků

Auto, které hledám, jsem na Vašich stránkách nenašel. Jak mám postupovat?

Čerpáme z německého Internetu. Toto je pouze ukázka aut, která neobsáhne všechny možnosti značek a typů vozidel. Rádi Vám pošleme nabídku, dle Vašich konkrétních požadavků.

Co když přijedeme do Německa k autu a zjistíme, že je špatné?

Toto se stává velmi často. Nekoupíme zhruba každé třetí auto. Aby náš zákazník neměl obavy, že ho doprava bude stát hodně peněz, rozhodli jsme se, že nebudeme jezdit od kilometru, ale doprava je paušální částkou. V případě, že auto nekoupíme, protože je špatné, jedeme pro jiné zákazníkovi už zadarmo.

Nalezl jsem na Internetu v Německu velmi pěkné auto za nízkou cenu. Chtěli se mnou komunikovat pouze e-mailem. Jak se dá takové auto dovézt?

Pozor na tyto inzeráty. Objevují se velmi často. Bohužel se jedná o podvod a snahu vylákat z kupujícího zálohu. Na internetu se objeví auto za velmi zajímavou cenu. Má málo najeto a na fotkách je vždy perfektní. Někdy není uveden ani telefon, ani adresa. Jde tam pouze poslat e-mail. Odpoví vám většinou v angličtině např.: "Momentálně pracuji v Anglii, pošlete mi zálohu přes Western Union, já Vám auto pošlu lodní společností, atd. " Toto auto samozřejmě neexistuje. Dělají to vykutálení podvodníci ( nikoli z Německa ), většinou ze zemí, kde je vymahatelnost práva velmi obtížná. Pokud to uděláte, o svoje peníze přijdete. Zde si položme otázku. Pokud auto je opravdu tak dobré, proč nezajdou k prvnímu značkovému prodejci, který by jim dal mnohem víc peněz, nežli za auto v inzerátu požadují?

Už jednou jsem se spálil v českém bazaru. Později se ukázalo, že má auto stočený tachometr. Je možné před koupí mi poslat VIN karoserie, abych si mohl prověřit stav tachometru, než auto koupím?

U nás na přání zákazníka provedeme jakoukoliv kontrolu. Pokud má zákazník přání si auto prověřit, požádeáme prodávajícího o potřebné údaje a k autu jedeme až se souhlasem našeho klienta. Dokonce je možné s námi do Německa poslat vlastního mechanika.

Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků

Reference BMW 335d xdrive

  • Pavel Jelínek

Touto cestou bych chtěl poděkovat firmě autanazakazku.cz ze bezvadně odvedenou práci. Realizace již druhého vozu touto firmou. Jednalo se o vozidlo BMW 335d xdrive. I v této nelehké době ...

Reference Volkswagen Golf VII

  • Martin Lukavský

Dobrý den, ještě jednou bych velice rád poděkoval za dovoz a veškeré administrativní záležitosti kolem auta. S autem jsem maximálně spokojený a kde můžu budu Vás a Vaši s ...

Ceny dovozu aut

Ceny provizí za dovoz aut

Ceny dovozu auta

Auta na splátky

u společnosti Auta na zakázku je nyní možné zakoupit auto na splátky od úvěrové spol. Moneta Money Bank

Auta na splátky

Objednávka dovozu

Zajímáte se o dovoz vozu ze zahraničí? Objednejte si Vaše auto z pohodlí domova.

Objednávka dovozu auta

Novinky aut, které si můžete nechat dovézt z Německa