(+420) 777 303 348

Ford Mustang TP

Reference Ford Mustang TP

Ford Mustang TP

  • Vladimír Chkheidze

Dobré odpoledne přeji,
předně bych Vám rád popřál do nového roku jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví, bo všechno ostatní si můžeme koupit. :-). Důvod, proč Vám píšu, je jednoduchý - už skoro rok si říkám, že bych Vám rád na Vaše internetové stránky přidal (samozřejmě positivní) referenci, nicméně jsem nenašel možnost, jak ji tam vložit. Předpokládám tedy, že jedině přes Vás. Pokud máte zájem o pár dalších positivních řádků na Vaši adresu, tak mi tedy dejte vědět, jakým způsobem to provést. :-)

Mimochodem, s Mustangem, kterého jste mi před rokem dovezl, jsem nesmírně spokojen a zatím dělá radost nejen mě, ale zpravidla i mnoha kolemjdoucím. :-) Loni v srpnu jsem se např. zúčastnil Friendfestu v Pardubicích (pořádá Ford) jako jeden z vystavovatelů. A pokud si matně vzpomínáte, jak jsem řešil po převzetí auta náhlé rožnutí kontrolky motoru, tak to nakonec byl poškozený drátek na lambdasondě na pravém výfuku, tož opravdu banální věc. Naštěstí. :-)

Závěrem bych Vám ještě sdělil, že výhledově hodláme obměnit našeho stárnoucího Pathfindera (byť je stále spolehlivý a zatímco včil Mustang odpočívá v garáži, Pathfinder dře v mrazech a ve sněhu každý den). :-) A pokud se mi nepodaří narazit na něco solidního u nás v ČR, tak mi asi nezbyde, než Vás opět oslovit... :-)

Zatím se mějte.
S pozdravem: Vladimír Chkheidze, Drahany, okr. Prostějov.

Firmu autanazakazku.cz doporučuji

Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků

Reference BMW 335d xdrive

  • Pavel Jelínek

Touto cestou bych chtěl poděkovat firmě autanazakazku.cz ze bezvadně odvedenou práci. Realizace již druhého vozu touto firmou. Jednalo se o vozidlo BMW 335d xdrive. I v této nelehké době ...

Reference Volkswagen Golf VII

  • Martin Lukavský

Dobrý den, ještě jednou bych velice rád poděkoval za dovoz a veškeré administrativní záležitosti kolem auta. S autem jsem maximálně spokojený a kde můžu budu Vás a Vaši s ...

Ceny dovozu aut

Ceny provizí za dovoz aut

Ceny dovozu auta

Auta na splátky

u společnosti Auta na zakázku je nyní možné zakoupit auto na splátky od úvěrové spol. Moneta Money Bank

Auta na splátky

Objednávka dovozu

Zajímáte se o dovoz vozu ze zahraničí? Objednejte si Vaše auto z pohodlí domova.

Objednávka dovozu auta

Novinky aut, které si můžete nechat dovézt z Německa